Czym jest PETMARK?

Petmark to wyjątkowa zawieszka dla Twojego pupila. Dzięki zamieszczeniu na niej kodu QR, zintegrowanego z profilem internetowym można uzyskać szybki dostęp do informacji na temat Twojego zwierzaka. Stanowi doskonałe uzupełnienie mikroczipa.

PETMARK A MIKROCZIP


Mikroczipy są bardzo dobrym sposobem na identyfikację zwierząt, jednak to nie jest rozwiązanie doskonałe.

W sytuacji zaginięcia zwierzaka zabezpieczonego wyłącznie mikroczipem, identyfikacja możliwa jest dopiero przy użyciu specjalnego czytnika dostępnego tylko w niektórych lecznicach weterynaryjnych, schroniskach lub u strażników miejskich.

Zawieszka Petmark umożliwia odczytanie danych przez każdą osobę, która znajdzie zagubione zwierzę – wystarczy mieć dostęp do internetu.
Zawieszka Petmark jest zatem doskonałym uzupełnieniem dla mikroczipa.

JAK DZIAŁA OCHRONA PETMARK?

1. Utwórz konto na stronie petmark.com.pl

2. Wybierz Petmarka w odpowiadającym Ci kolorze i w rozmiarze właściwym dla Twojego pupila.

3. Po kilku dniach od zamówienia dotrze do Ciebie wybrana zawieszka Petmark, którą należy aktywować zgodnie z załączoną instrukcją

4. Uzupełnij dane swojego pupila

5. Przyczep Petmarka do obroży swojego zwierzaka

OD TEGO MOMENTU ZACZYNA DZIAŁAĆ OCHRONA TWOJEGO PUPILA!

A JEŚLI TWÓJ ZWIERZAK SIĘ ZGUBI…

6. Wystarczy, że osoba, która znajdzie Twojego pupila zeskanuje kod QR przy użyciu smartfonu, lub wpisze adres strony internetowej, wówczas uzyska dostęp do profilu Twojego zwierzaka i będzie mogła bezzwłocznie się z Tobą skontaktować.

7. Każdorazowe zeskanowanie kodu QR spowoduje automatyczne wysłanie na skrzynkę mailową informacji o miejscu zeskanowania zawieszki Petmark (konieczność wyrażenia zgody właściciela telefonu na użycie usługi lokalizacji)

8. Dodatkowo, jeśli w profilu swojego pupila zaznaczysz jego zaginięcie - wówczas:
- zostanie wysłany alert o zaginięciu do wszystkich użytkowników bazy Petmark oraz do Twojego lekarza weterynarii,
- zostanie umieszczona informacja na naszym profilu facebookowym
- będziesz mógł wydrukować gotowy plakat z informacją o zaginięciu Twojego pupila

petmark.com.pl

Czym jest PETMARK? Petmark to wyjątkowa zawieszka dla Twojego pupila. Dzięki zamieszczeniu na niej kodu QR, zintegrowanego z profilem internetowym można uzyskać szybki dostęp do informacji na temat Twojego zwierzaka. Stanowi doskonałe uzupełnienie mikroczipa. jednorazowy koszt zakupu bezterminowy dostęp do konta możliwość aktualizacji danych 24H usługa geolokalizacji alerty o zaginięciu darmowa dostawa

服コピー

COCOで品質チェック済みのブランドの服コピーを最低料金で購入できます。

春夏のモンクレールコピーとアクセサリーを購入する

0.647